BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pilna burna

Dar daugiau dantų. Per tuos dantukus su visais susipykau su masažiste, su mamyte, su auklyte, kurios jau senei nemačiau, net su savo naktipuodžiu. Šį kart ypač skaudėjo, nes dantukas tiesiog iššoko tiesiogine to žodžio prasme- išdygo per penkias valandas, bet ne mano bėdos dar nesibaigė dantys dyksta ir toliau, jau pilna burna, norisi išspjauti.

Visada palengvėja išsipasakojus savo bėdas, todėl dabar galiu papasakoti kaip visada kupiną įvykių savaitgalį.

Atėjo į svečius dvi tetos su dviem dėdėm. Teta Vaida ir teta Inga labai man patiko, nes apipylė dovanomis. Padovanojo rankų darbo kepurytę, kurią numezgė teta Valė. Kepurė jau spėjo man pasitarnauti, nes betyrinėjant virtuvę palindau po stalu ir šoktelėjau taip trinktelėdamas galvą į stalą iš apačios- gerai, kad kepurytė ant galvos dėvėjau. Ačiū teta Vale. Dar gavau pasakų rinkinį, bet netradicinėje knygelėje, o kaladėlių pavidale. Labai įdomi dovana. Atmintį įstrigo ne tik dovanos, bet ir svečių balsai. Jau toks triukšmas buvo, kimšk nekimšęs tų ausų vis tiek pramuša, vos iš namų neišėjau.

Šią savaitę mano auklė užsiėmus, todėl mamytė paprašė tų tetų manęs pažiūrėti. Vajetau ir vėl jos pagalvojau, bet šį kart buvo labai tylu, net užmigau.

Dažnai užsuka mano asmeninė masažistė. Ir tampo mane kaip kokį guminuką, kartais man patinka, be pastarąjį labai erzino. Bandžiau paaiškint, kad dantys dygsta, bet jai nei motais- labai supykau.

Auklė ir šiandien nepasirodė- liūdžiu, bet aplankė močiutė, o mamytė pabėgo. Sėdžiu aš su močiute, laukiam tėvelio, o štai ir jis. Valgo močiutės keptą blyną ir aš noriu- valgau. Močiutė sočiai pamaitino ir nesulaukusi mamytės išskubėjo namo.

2010-02-25 blogas

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Pilna burna”

  1.   subsistence rašo:

    Kaip miela)

  2.   Vaida rašo:

    Gytukai, mums labai buvo smagu su tavim pabuti :) ir visai nepiktas pirmadieni buvai :) buvai tirkas seimininkas, kol neluzai lovyteje :) Buckis

  3.   vezhlys rašo:

    Aš irgi noriu asmeninės masažistės…

Rašyk komentarą